İmren Pastanesi İmren Pastanesi Selimpaşa Merkez Şubesiİmren Pastahanesi Silivri Merkez Şubemizİmren Pastanesi Kipa AVM Şubemizİmren Pastanesi Değirmen Durağı Şubesiİmren Pastanesi eşsiz lezzetlerini deneyin...İmren Pastahanesi yıllardır sizlerle...

İmren Pastanesi Hakkında...


1990 yılında İstanbul Bahçelievler'de başlattığımız İmren Kalitesi aradan geçen 21 seneden ödün vermeden devam etmiştir.

İmren Pastaneleri; her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet kalitesini üst seviyede tutmuştur. En kaliteli malzemeler kullanılarak, hijyen şartlarına uygun şekilde ürettiği taptaze ürünlerle bir çok insanın yoğunluklu olarak iş çıkışı ve öğlen arası uğradığı mekanlardan biri olmuştur.  Haftasonu ise kahvaltı keyfi İmren Pastanesi'de bir başkadır.

 


Özellikle SelimPaşa şubesinde haftasonu hazırlanan kahvaltı sofraları ve bahçedeki ikramlar, Selimpaşa'yı karnaval yerine döndürmüştür. Kendi fırınlarmızdan çıkan sıcacık ve dumanı üstünde yiyeceklerin ardından çay keyfi ile insanların yoğun iş temposundan kurtuldukları ve ferahladıkları bir mekana dönüşür İmren Pastanesi. Müdavimleri uğramadan yapamaz...

Düğün, nişan ve özel davetlerde Silivri halkının tercihi, her zaman deneyimli personeli ve kaliteli ürünleriyle İmren Pastanesi'dir. "Sizin misafirleriniz, bizim misafirlerimizdir" ilkesiyle hareket eden İmren Pastanesi, titiz ve dikkatli bir hizmet sunmaktadır.

İmren Pastanesi, siz müşterilerimizi beğenisini takdirini kazanmaya devam edecektir.

Silivri'de 4 şubemiz bulunmaktadır, merkez şubemiz Selimpaşa'dır.

* İstanbul Selimpaşa Şubemiz,
* İstanbul Silivri Merkez Şubemiz,
* İstanbul Silivri Değirmen Şubemiz
* İstanbul Silivri Kipa AVM Şubemiz.